Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Nasza działalność
Celem Stowarzyszenia Przyjaciół Ludzkiego Życia jest działalność charytatywna i edukacyjna na rzecz ogółu społeczności w zakresie wyrównywania szans i ochrony praw rodzin, dzieci oraz kobiet.

Zakres działalności SPLŻ:
- działania promujące zdrową, naturalną rodzinę,
- ochrona macierzyństwa i dziecka poczętego,
- wspieranie materialne rodzin wielodzietnych zagrożonych ubóstwem,
- edukacja społeczna w zakresie ochrony ludzkiego życia oraz rodziny,
- pomoc materialna i psychologiczna dla kobiet w ciąży, edukacja prozdrowotna, w tym nauczanie ekologicznych metod rozpoznawania płodności,
- pomoc Polakom za granicą w zakresie wychowania prorodzinnego, ochrony macierzyństwa, dziecka poczętego i rodziny,
- współpraca z instytucjami rządowymi, samorządami, organizacjami pozarządowymi, placówkami oświatowymi oraz osobami fizycznymi i prawnymi działającymi w zakresie wskazującym zainteresowanie celami Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Przyjaciół Ludzkiego Życia wraz z fundacją KPLŻ prowadzi punkt pomocy rzeczowej dla mam oczekujących narodzin dziecka i znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej, samotnych matek oraz rodzin wielodzietnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję