Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PFED powstała po to, żeby wypełnić lukę w opiece diabetologicznej i zapewnić pacjentom edukację. Jej działania skierowane są do trzech grup populacyjnych: dzieci i młodzieży, młodych dorosłych i dorosłych. Nadrzędną misją naszego Stowarzyszenia jest promowanie profesjonalnej roli zespołów terapeutycznych w opiece diabetologicznej w Polsce. Taka forma pracy edukacyjnej jest już standardem w Europie i na Świecie, gdzie sprawdza się bardzo dobrze. Dlatego zależy nam na wprowadzeniu podobnych rozwiązań także w naszym kraju. Szczególną uwagę zwracamy na pracę w zespole zarówno lekarzy, pielęgniarek, jak i dietetyków, psychologów, czy rehabilitantów. Przede wszystkim jednak należy pamiętać, że do zespołu należy także pacjent, który jest jego integralną częścią i ma wpływ na swoje leczenie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję