Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.mhd.org.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Od 13 lat opiekujemy się nieuleczalnie chorymi dziećmi i ich rodzinami, w domach, w całej Małopolsce. Zbudowaliśmy i prowadzimy pierwsze w Polsce Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci im. Hanny Chrzanowskiej.
W Centrum prowadzimy Poradnię Stomatologiczną, w której wykonywane są zabiegi w znieczuleniu ogólnym, a całkowity dochód przeznaczany jest na codzienną, bieżącą działalność Hospicjum.
Realizujemy liczne projekty społeczne i naukowe, których celem jest dążenie do rozwoju nowoczesnych i potrzebnych usług społecznych i opiekuńczych, a także współpraca w kształceniu przyszłych pracowników podmiotów społecznych.
Działamy dzięki wsparciu naszych Przyjaciół, którzy przekazują swój 1% podatku, darowizny, angażują swoje zdolności i czas na rzecz pomocy naszym podopiecznym.
Hospicjum to nie tylko miejsce. Hospicjum to ludzie, którym nie jest wszystko jedno.
Poznaj nas! www.mhd.org.pl

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję