Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) wzajemną pomoc w dążeniu do poznania, umiłowania i spełnienia osobistego powołania; b) pomoc 0c15dskupowi diecezjalnemu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w jego misji umacniania powołań kapłańskich, zakonnych i tych do małżeństwa, nie wchodząc jednakże w zadania Wyższego Seminarium Duchownego lub Zakonnego Domu Formacyjnego - formacji alumnów; c) współpracę ze środowiskami prowadzącymi działalność i badania w dziedzinach pokrewnych celom Stowarzyszenia, w tym z Rodziną Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego; d) działalność prorodzinną, w tym profilaktyczną, edukacyjną i formacyjną, której zadaniem jest tworzenie i umacnianie więzi międzyludzkich; e) organizowanie dyskusji, wykładów, warsztatów, spotkań z kompetentnymi osobami dla szerokiej publiczności, w celu wyczulenia na rzeczywistość Bożego powołania; f) pomoc materialną i duchową w odkrywaniu, wzmacnianiu Bożego powołania, szczególnie do kapłaństwa, życia zakonnego, jak również powołania do małżeństwa; g) projektowanie i popularyzowanie materiałów pomocnych w odkrywaniu własnego powołania; h) wspieranie inicjatyw i aktywności członków Stowarzyszenia dla powyższych celów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję