Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM STOWARZYSZENIA JEST: A) REHABILITACJA SPOŁECZNA I ZAWODOWA OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH, B\) AKTYWIZACJA ZAWODOWA I ZATRUDNIENIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - BEZROBOTNYCH, POSZUKUJĄCYCH PRACY LU0011 ZAGROŻONYCH ZWOLNIENIEM Z PRACY, C\) BUDOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ, PROMOWANIE AKTYWNOŚCI I SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ W ZINTEGROWANYM SPOŁECZEŃSTWIE LOKALNYM, REGIONALNYM, OGÓLNOPOLSKIM, D) PO0c068DZANIE AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ I ZAWODOWEJ NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA DRODZE DO ZATRUDNIENIA, W TYM RÓWNIEŻ SAMOZATRUDNIENIA I UPOWSZECHNIANIE MODELOWYCH ROZWIĄZAŃ ZATRUDNIENIA OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH JAKO GRUPY SPOŁECZNEJ ZAGROŻONEJ DŁUGOTRWAŁYM BEZROBOCIEM I WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję