Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Klubu jest: 1 .Działanie na rzecz rozwoju wspólnoty lokalnej -rejon szkoły, dzielnicy, miasta/. 2 .Rozwój edukacji , oświaty i wychowania. 3 .Planowanie i organizacja zajęć pozalekcyjnych dla uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe szkoły oraz pomoc organizacyjną rodziców i sympatyków klubu. 4 .Współpraca z Elbląskim Szkolnym Związkiem Sportowym. 5 .Angażowanie wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, gier izabaw dostosowanych do wieku, stopnia sprawności oraz zainteresowań. 6 .Uczestniczenie w imprezach sportowych organizowanych na obszarze samorządu oraz poza nim. 7 .Organizowanie zajęć dla uczniów szkoły w celu wszechstronnego rozwoju sprawności fizycznej , umysłowej i zdrowotnej. 8 .Organizowanie imprez sportowo rekreacyjnych i turystycznych. 9 .Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań klubu. 10 .Promocja zdrowia poprzez lansowanie sportu i rekreacji rodzinnej i środowiskowej. 11 .Promocja Elbląga w zakresie różnych usług sportowo - rekreacyjnych naforum ogółnopolskim. 12 .Działąlność edukacyjna i kulturalna. 13 .Szkolenie sportowe , organizowanie zawodów, obozów sportowych, zgrupowań sportowo - rekreacyjnych oraz wypoczynku letniego i zimowego. 14 .Profilaktyka , przeciwdziałanie patologi społęcznej a także działania na rzecz poprawy ogólnego stanu zdrowia dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000247123
  • e-mail: zsnr1elblag@wp.pl
  • Telefon: 556256651
  • Adres: UL. KORCZAKA 34, 82-300 ELBLĄG

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję