Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . rewitalizacja, modernizacja i adaptacja na cele kulturalne historycznych obiektów i zespołów zabytkowych wraz z ich otoczeniem, 2 . konserwacja obiektów zabytkowych i pielęgnacja otaczających je zabytkowych parków i ogrodów oraz opieka nad nimi, 3 . aktywowanie społeczeństwa, głównie dzieci i młodzieży, do działań na rzecz opieki nad zabytkami i pomnikami przyrody oraz ochrony środowiska, 4 . promowanie polskiej kultury i historii na świecie, działalność edukacyjna i dydaktyczna w zakresie polskiej, europejskiej i światowej kultury, sztuki i tradycji, 5 . działalność na rzecz integracji, poznawania i poszanowania odrębności kulturowej narodów i grup etnicznych, 6 . działania na rzecz aktywizacji kulturowej i umocnienia tożsamości regionalnej mieszkańców regionu, 7 . reaktywowanie i promowanie rzemiosł ginących, 8 . kreowanie pozytywnego i atrakcyjnego wizerunku regionu, 9 . inicjowanie i współtworzenie produktów turystycznych regionu, 10 . podejmowanie działań na rzecz zwiększenia i promowania atrakcyjności turystycznej regionu Pomorza Zachodniego ze szczególnym uwzględnieniem Pojezierza Drawskiego, 11 . działania na rzecz poprawy infrastruktury turystycznej, 12 . integrowanie środowisk samorządu terytorialnego, gospodarczego i zawodowego oraz osób, instytucji i organizacji zainteresowanych rozwojem turystycznym Województwa Zachodniopomorskiego, 13 . promowanie różnych form wypoczynku, w tym rekreacji i sportu, 14 . działalność edukacyjna, informacyjna i szkoleniowa mająca na celu poprawę sytuacji społecznej, ekonomicznej i przestrzennej na poziomie regionalnym oraz zwiększenie spójności regionu z Unią Europejską, 15 . propagowanie i wspieranie innych działalności służących wymienionym celom.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję