Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Jesteśmy organizacją pozarządową. Należymy Do Unii Łódzkiej i Federacji Stowarzyszeń Amazonek w Poznaniu. Wspomagamy się wzajemnie,organizujemy rehabilitację,spotykamy się z lekarzami,integrujemy się na wycieczkach,turnusach i wczasach rehabilitacyjnych, miło wspólnie spędzamy czas. Współpracujemy z Urzędem Miasta, Starostwem Powiatowym, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED, z Fundacją Dwa Skrzydła i z innymi organizacjami.
Spotykamy się w każdą środę miesiąca o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy amazonki i członków rodzin-służymy pomocną dłonią.
Zapraszamy również na spotkania indywidualne, dyżury w każdy poniedziałek od 15.30 do 17.00, można przyjść z członkiem rodziny,udzielimy wsparcia i przekażemy niezbędne informacje.

Drogi Sympatyku, zobacz jak niewiele trzeba zrobić !!!

Przekaż 1% na profilaktykę antynowotworową i pozwól żyć Amazonkom pełnią kobiecości .

Nasz KRS 0000246090-dziękujemy za każdy 1% który spożytkujemy dla zdrowia amazonek

Nasza strona www: www.amazonkitomaszow.wordpress.com

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję