Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji Andrzeja Aumillera „Ostoja” - zgodnie z § 4 Statutu: 1 . Pomoc osobom pokrzywdzonym przez instytucje finansowe i system prawny. 2 . Poprawa stanu obowiązującego prawa w tym regulującego szeroko pojęty obszar działalności Instytucji Finansowych. 3 . Polepszenie kontroli publicznej i społecznej nad działaniami Instytucji Finansowych. 4 . Wspieranie edukacji oraz świadomości i kultury prawnej w społeczeństwie, w szczególności w zakresie prawa finansowego, bankowego, podatkowego, gospodarczego, administracyjnego, handlowego i cywilnego, a także prawa Unii Europejskiej. 5 . Ochrona praw człowieka i dóbr osobistych, w tym w szczególności prawa do obrony, prawa do uczciwego i szybkiego procesu, prawa do informacji publicznej, prawa własności. 6 . Przeciwdziałanie praktykom lichwiarskim, naruszającym zasady współżycia społecznego i godzącym w słuszny interes obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. 7 . Działalność edukacyjna. 8 . Organizacja szkoleń, kursów, turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych w oparciu o społeczne zapotrzebowania osób i organizacji społecznych, których finansowanie nastąpi zgodnie z rozdziałem III 0391 6 Statutu Fundacji „Ostoja”.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję