Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Ochrona, utrzymanie oraz rozwój kolei wąskotorowych 2 . Reklama kolei 3 . Walka z bezrobociem 4 . Rozwój Turystyki i aktywnych form wypoczynku 5 . Ochrona środowiska naturalnego 6 . Wychowanie młodzieży 7 . Wspieranie inicjatyw przyczyniających się do rozwoju społeczno- gospodarczego terenów przylegających do sieci kolei wąskotorowej 8 . Ochrona i odnawianie zabytków związanych z koleją - tworzenie skansenów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję