Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Od 2005r. Stowarzyszenie związane jest z gdańską Zaspą. Tu mieszkamy i staramy się być użyteczni. Widać nas podczas osiedlowych festynów, kiermaszy, akcji społecznych, imprez sportowych. Wspieramy je lub jesteśmy organizatorem. Reagujemy, gdy potrzeba pomocy rzeczowej lub finansowej dla dzieci, seniorów, osób niepełnosprawnych, samotnych czy czworonożnych przyjaciół. W historii naszych działań mamy prowadzenie stołówki, dystrybucję żywności z Banku Żywności, przedświąteczne zbiórki artykułów w sieciach handlowych, loterie fantowe i zabawy mikołajowe, fundowanie pomocy rehabilitacyjnych, wsparcie leczenia czy ferii dla dzieci. Współpracujemy z lokalną społecznością, Spółdzielnią Mieszkaniową, szkołami, Radą Dzielnicy, MOPRem, Parafią. Współredagujemy biuletyn osiedlowy i prowadzimy stronę internetową z bieżącymi info o nas i lokalnych sprawach. Wszystkie powierzone nam fundusze przeznaczamy na cele statutowe, pracujemy społecznie, nikogo nie zatrudniamy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję