Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Remont i funkcjonowanie hospicjum

Pracownicy chojnickiego hospicjum każdego dnia starają się dawać swoim chorym to, czego oczekują ludzie u kresu życia. Ulżyć cierpieniu ciała i duszy, dać wiarę i nadzieję, nie oszukując i nie łudząc nierealnymi obietnicami. Jednak, aby opieka ta była sprawowana na najwyższym poziomie konieczny jest remont obecnego budynku Hospicjum. W 2012 roku dużo zostało zrobione, ale potrzeba jeszcze więcej. Pozostały do dokończenia pomieszczenia znajdujące się w nowo wybudowanej części hospicjum, sale chorych, elewacja budynku. Wasz jeden procent, który nam przekazaliście lub przekażecie nie poszedł na marne każdego dnia możecie przyjść i zobaczyć co zostało już zrobione.
Dziękujemy z całego serca za zaufanie i wspieranie misji hospicyjnej w imieniu własnym oraz naszych podopiecznych.

Nasza strona www: www.fundacjapalium.pl

Remont i funkcjonowanie hospicjum
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja realizuje swe zadania poprzez prowadzenie Hospicjum Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Chojnicach. Więcej informacji na temat celów statutowych na stronie www.fundacjapalium.pl

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję