Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- organizowanie i wspieranie, w tym finansowanie i współfinansowanie, programów, kampanii społecznych i kampanii edukacyjnych, - inicjowanie i prowadzenie programów i kampanii społecznych oraz edukacyjnych wspólnie z Fundatorami, • tworzenie i wspieranie organizacyjne oraz finansowanie programów stypendialnych promujących wybitnie uzdolnione dzieci i młodzież, - prowadzenie, wspieranie organizacyjne i finansowanie szkoleń dla nauczycieli i młodzieży ze szkół i placówek oświatowych, • wspieranie organizacyjne i finansowanie programów badawczych, konferencji i publikacji naukowych, w szczególności poświęconych rozwojowi nowoczesnych technologii teleinformatycznych, - prowadzenie działalności charytatywnej na rzecz polepszenia warunków życia i rozwoju dzieci i młodzieży oraz na rzecz osób pochodzących z regionów słabszych ekonomicznie, regionów niedoinwestowanych i zacofanych, prowadzenie działalności charytatywnej na rzecz osób niepełnosprawnych, chorych i pokrzywdzonych przez los, • udzielanie wsparcia organizacyjnego, finansowego i rzeczowego organizacjom pożytku publicznego, szkołom, placówkom oświatowym, szpitalom i domom dziecka, - wspieranie organizacyjne oraz finansowanie szczególnie wartościowych działań w zakresie kultury i sztuki, - wspieranie organizacyjne oraz finansowanie ważnych społecznie inicjatyw związanych z krzewieniem kultury fizycznej i sportu, - wspieranie organizacyjne, finansowanie i współfinansowanie inicjatyw ogólnopolskich, lokalnych i regionalnych w zakresie celów Fundacji określonych w 0391 6 , - zakup sprzętu specjalistycznego dla dobra publicznego, - udział w odbudowie, renowacji i ratowaniu obiektów zabytkowych, - działanie na rzecz ochrony środowiska, - działanie na rzecz wsparcia finansowego opieki zdrowotnej i socjalnej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję