Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Towarzystwa jest: 1 ) działanie na rzecz wszechstronnego kulturalnego i społeczno - gospodarczego rozwoju gminy Łyse oraz pobudzanie w tym zakresie inicjatywy społecznej, 2 ) integrowanie osób pochodzących z tego terenu w celu wyzwolenia inicjatyw na rzecz jej rozwoju, 3 \) kultywowanie, dokumentacja i ochrona folkloru oraz artystów i twórców ludowych, 4 ) organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, 5 \) upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, 6 ) promocja kultury kurpiowskiej w kraju i zagranicą.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000240784
  • e-mail: goksirlyse@wp.pl
  • Telefon: 297725047
  • Adres: UL. KOŚCIELNA 19, 07-437 ŁYSE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję