Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie zostało powołane dla sprawowania opieki i udzielania pomocy osobom starszym, zniedołężniałym oraz dzieciom potrzebującym opieki z powodu choroby w celu zapewnienia im godnego życia, pomocy w nauce i w realizacji codziennych czynności życiowych. Stowarzyszenie opiekuje się też osobami z zaburzeniami psychicznymi przy zachowaniu bezstronności i bez dyskryminacji z powodu rasy, płci, wyznania religijnego, poglądów politycznych oraz zapewnia opiekę medyczną, psychiatryczną i prawną dla ofiar przemocy w rodzinie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję