Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . WSZECHSTRONNA POMOC DZIECIOM I OSOBOM DOROSŁYM Z WADA SŁUCHU I DODATKOWYMI ZABURZENIAMI 2 . UDZIELANIE WSPARCIA ICH RODZINOM I OPIEKUNOM 3 . ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE RÓZNYCH FORM EDUKACJI, REHABILITACJI, TERAPII I OPIEKI DZIECIOM I OSOBOM DOROSŁYM Z WADA SŁUCHU I DODATKOWYMI ZABURZENIAMI 4 . WSPÓŁPRACA Z ORGANAMI I INSTYTUCJAMI ZAJMUJACYMI SIE NIEPEŁNOSPRAWNYMI DZIECMI I OSOBAMI DOROSŁYMI 5 . PROMOCJA PROBLEMU I POTRZEB TEGO SRODOWISKA 6 . RZECZNICTWO INTERESÓW I PRAW DZIECI ORAZ OSÓ0011 DOROSŁYCH Z WADA SŁUCHU I DODATKOWYMI ZABURZENIAMI

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję