Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) Celem Fundacji jest wspieranie aktywności społecznej, kulturalnej, naukowej, politycznej i zawodowej młodego pokolenia oraz udzielanie niezamożnym dzieciom i młodzieży pomocy finansowej i rzeczowej w zdobywaniu wiedzy i wykształcenia, w szczególności pomoc w rozwoju uzdolnień i zainteresowań młodzieży, o której wyżej mowa oraz młodzieży o szczególnych zdolnościach i umiejętnościach. 2 ) Celem Fundacji jest także podejmowanie i wspieranie działań w zakresie szerzenia kultury, nauki i sztuki oraz wspieranie wymiany kulturowej i naukowej zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. 3 ) Inne cele Fundacji to w szczególności: a. działania na rzecz promocji kultury, nauki w Polsce i po za jej granicami b. walka z bezrobociem wśród młodzieży c. pomoc dzieciom i młodzieży uzależnionej oraz pochodzącej z patologicznych środowisk społecznych, d. wspieranie inicjatyw młodych ludzi w zakresie nauki, kultury i sztuki, e. edukacja społeczna dzieci i młodzieży, f. pomoc w nauce języków obcych przez dzieci i młodzież, g. propagowanie wśród dzieci i młodzieży idei tolerancji i współpracy, h. pomoc w realizacji planów życiowych młodych ludzi i. wspieranie wszelkich form aktywności dzieci i młodzieży w zakresie sportu, turystyki, wypoczynku oraz indywidualnych zainteresowań, j. pomoc organizacyjna i finansowa dzieciom i młodzieży pochodzących ze światowych obszarów nędzy, w tym w zakresie przysposabiania ("adopcja na odległość"), k. podejmowanie działań zwiększających świadomość społeczeństwa na temat ekologii, uzależnień oraz innych, ważnych społecznie zagadnień l. podejmowanie działań i organizacja przedsięwzięć zmierzających do poprawy zdrowia osób trzecich.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję