Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Wspieranie i świadczenie opieki paliatywnej nad dziećmi, młodzieżą i dorosłymi ze schorzeniami ograniczającymi życie i ich rodzinami polegającej na aktywnej działalności mającej na celu wszechstronne zaspokajanie potrzeb chorych \(w sferach: fizycznej, emocjonalnej, społecznej i duchowej), skupiającej się na podniesieniu jakości życia dziecka i wspieraniu rodziny oraz obejmującej leczenie nieprzyjemnych objawów, niesienie ulgi i wytchnienia rodzinie, a także opieki w czasie umierania i w okresie żałoby, przy czym celem tej opieki nie jest przedłużanie ani skracanie życia, ale poprawa jego jakości; 2 . Wspieranie w żałobie rodzin dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy zmarli z powodu innych przyczyn niż schorzenia ograniczające życie; 3 . Wprowadzanie oraz rozwijanie idei i modelu domowej opieki paliatywnej nad dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Polsce i za granicą; 4 . Przeciwdziałanie marginalizacji rodzin pozostających pod opieką Fundacji Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci; 5 . Działanie na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. 6 . Wspieranie i świadczenie usług zdrowotnych dla dzieci młodzieży i dorosłych z schorzeniami ograniczającymi życie i ich rodzinami polegającej na leczeniu chorych w szczególności w zakresie b. żywienia dojelitowego i pozajelitowego, c. wentylacji domowej inwazyjnej i nieinwazyjnej, d. tlenoterapii, e. rehabilitacji.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000234513
  • www: www.zhdd.pl
  • e-mail: info@zhdd.pl
  • Telefon: 914869330
  • Adres: UL. POWSTAŃCÓW 66/68, 70-111 SZCZECIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję