Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Oddział Polski The E01c6plorers Club powstał w 1993 r. Zrzesza Polaków przyjętych do nowojorskiego oddziału The E01c6plorers Club. Stowarzyszenie propaguje odkrycia - szczególnie polskich badaczy. Przypomina zapomnianych bohaterów historii eksploracji polarnej, podwodnej, górskiej, w powietrzu i na lądzie. Przygotowuje wizyty w Polsce wielkich postaci światowej eksploracji. Organizuje prelekcje i wystawy, promuje książki, filmy, prace naukowe i popularnonaukowe poświęcone wymienionej tematyce. Organizuje także festiwale i jest animatorem spotkań odkrywców z innych krajów naszego regionu, ale nie tylko, z krajowymi eksploratorami i z polską publicznością. Oddział Polski The E01c6plorers Club zachęca także młodych ludzi do podejmowania zawodów związanych z badaniami terenowymi. Organizuje i wspiera ekspedycje badawcze. Przyznaje patronaty nad wydarzeniami dotyczącymi eksploracji i naukowych badań terenowych. W minionym roku nasze stowarzyszenie było zaangażowane w następujące projekty: - Trwający wciąż projekt "Wisła 1655-1906-2009 - Interdyscyplinarne badania dna rzeki" ma na celu odszukanie i wydobycie zabytków zrabowanych w czasie potopu szwedzkiego z królewskich rezydencji w Warszawie. - Patronuje produkcji pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Uratowane z potopu", który będzie miał premierę jesienią 2017 r w kinach i niedługo potem w TVP 2 , a który będzie pokazywał jak doszło do odkrycia marmurów z rezydencji króla Jana Kazimierza, które Szwedzi zrabowali w czasie potopu. - Organizacja, patronat i wzięcie udziału przez wielu członków klubu w Międzynarodowym Festiwalu Nurkowania Wrakowego w Warszawie. Prelegenci pochodzili z 10 krajów. - Organizacja wystawy multimedialnej "Against the Sands of Time" w siedzibie UNESCO w Paryżu i w Krakowie. - Organizacja wręczenia nagrody im. Benedykta Polaka w archikolegiacie w Tumie pod Łęczycą. Uroczystość patronatem objął Prezydent RP.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję