Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- WSPOMAGANIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH NA CELU OCHRONĘ ŻYCIA LUDZKIEGO OD MOMENTU POCZĘCIA DO NATURALNEJ ŚMIERCI, ZDROWA I UDANA PROKREACJE, PRZECIWDZIAŁANIE ZAPAŚCI DEMOGRAFICZNEJ; - UMACNIANIE POZYCJI RODZINY JAKO FUNDAMENTU RELACJI SPOŁECZNYCH; - WSPIERANIE INSTYTUCJI MAŁŻEŃSTWA JAKO DROGI DO SZCZĘŚCIA; - 0c068DOWANIE ŚWIADOMOŚCI SPOŁECZNEJ SPRZYJAJĄCEJ ŚWIADOMEMU RODZICIELSTWU; - WSPIERANIE POSTAW RODZICIELSKICH POPRZEZ DZIAŁANIA NA POLU WYCHOWANIA, KULTURY, NAUKI; - BUDOWA SYSTEMU EDUKACYJNEGO, KTÓREGO CELEM JEST WYCHOWANIE DO WOLNOŚCI I SŁUŻBY INNYM LUDZIOM.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję