Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie działalności sportowej i wychowawczej w celu zapewnienia dzieciom i młodzieży udziału w sporcie kwalifikowanym, poprzez szkolenie, organizację sekcji i drużyn sportowych oraz innych działań. Kształtowanie u członków klubu wysokich wartości moralnych i fizycznych. Zapewnienie mieszkańcom miasta i powiatu przeżyć i widowisk sportowych o wysokich walorach estetycznych, stanowiących wartościową formę wypoczynku i integracji. Organizacja i promocja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000230280
  • e-mail: bogusia@sejny.home.pl
  • Telefon: 875162200
  • Adres: UL. PIŁSUDSKIEGO 25, 16-500 SEJNY

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję