Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe Stowarzyszenia: 1 . Aktywne wpływanie na zwiększenie udziału Polski w gospodarce światowej. 2 . Udzielanie wszechstronnej pomocy Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w realizacji jego zadań dydaktyczno - badawczych. 3 . Krzewienie ducha przyjaźni, współpracy i łączności między absolwentami Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. 4 . Tworzenie warunków sprzyjających integracji zawodowej i towarzyskiej członków Korporacji. 5 . Utrzymanie tożsamości absolwentów Wydziału Handlu Zagranicznego. 6 . Celem Korporacji HZ jest inicjowanie aktywnego udziału osób \(fizycznych i prawnych \) oraz innych instytucji w wyborze, podejmowaniu i prowadzeniu działalności naukowej i zawodowej z zakresu ekonomii i zarządzania na obszarze Unii Europejskiej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję