Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe Organizacji: 1 . Stowarzyszenie "Towarzystwo Oświatowe" działa w myśl wizji: "Gniewino - gminą ludzi uczących się; Towarzystwo Oświatowe jako instrument dodatkowego kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych". 2 . Priorytetowym celem w działalności Stowarzyszenia jest budowanie i rozwijanie lokalnej koalicji działającej na rzecz oświaty, aby proponować działania umożliwiające twórczą realizację lokalnych priorytetów oświatowych. 3 . Celem Stowarzyszenia jest również popularyzacja wiedzy, edukacji i pielęgnowanie więzi wśród mieszkańców Gminy, rozwijanie wiedzy i kwalifikacji dorosłych mieszkańców Gminy Gniewino jako narzędzia wzrostu kompetencji zawodowych i społecznych, a także zadania w zakresie: 1 ) nauki, edukacji, oświaty i wychowania; 2 ) promocji zatrudnienia i aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy; 3 \) wspomagania rozwoju gospodarczego, w tym rozwój przedsiębiorczości; 4 ) wspomagania rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych; 5 ) integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami; 6 ) dobroczynności i filantropii.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję