Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Stowarzyszenia jest wszechstronna pomoc osobom niepełnosprawnym z powodu nadpobudliwości psychoruchowej, osobom z objawami nadpobudliwości psychoruchowej, zwłaszcza dzieciom z ADHD i ich rodzinom. W szczególności celem działania Stowarzyszenia jest: - Tworzenie warunków umożliwiających aktywny i pełny udział osób niepełnosprawnych z powodu nadpobudliwości psychoruchowej, osób z objawami nadpobudliwości psychoruchowej, zwłaszcza dzieci z ADHD w życiu społecznym i publicznym; - Propagowanie wiedzy oraz podnoszenie świadomości i wrażliwości społecznej na potrzeby osób niepełnosprawnych z powodu nadpobudliwości psychoruchowej, osób z objawami nadpobudliwości psychoruchowej, zwłaszcza dzieci z ADHD: - Przeciwdziałanie marginalizacji osób niepełnosprawnych z powodu nadpobudliwości psychoruchowej, osób z objawami nadpobudliwości psychoruchowej, zwłaszcza dzieci z ADHD. - Szerzenie oświaty zdrowotnej oraz zdrowego stylu życia; - Upowszechnianie kultury fizycznej, sportu i turystyki; - Propagowanie postaw proekologicznych; - Rozwijanie twórczości, kreatywności i talentów osób niepełnosprawnych z powodu nadpobudliwości psychoruchowej, osób z objawami nadpobudliwości psychoruchowej, zwłaszcza dzieci z ADHD.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję