Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Reprezentowanie przed organami władzy państwowej i samorządowej byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych oraz byłych pracowników innych przedsiębiorstw i instytucji zatrudnianych w oparciu o układ zbiorowy pracy dla pracowników rolnictwa. 0c1c7li pracownicy w dalszej części statutu będą jako "byli pracownicy PGR". 2 . Działanie na rzecz integracji środowisk wiejskich z byłymi pracownikami PGR. 3 . Tworzenie i realizacja programów aktywnej walki z bezrobociem. 4 . Działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. 5 . Prowadzenie doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. 6 . Doskonalenie umiejętności aktywnego poszukiwania pracy. 7 . Pomoc w podnoszeniu i zmianie kwalifikacji zawodowych. 8 . Tworzenie i realizacja programów aktywnej walki z ubóstwem pozostawaniem na marginesie życia społecznego. 9 . Wspieranie i współtworzenie inicjatyw środowiskowych w zakresie programów wychowania dzieci i młodzieży. 10 . Organizowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży pełnosprawnej i niepełnosprawnej. 11 . Popieranie i wspieranie działań i inicjatyw pozarządowych. 12 . Dążenie do wprowadzania w życie nowych regulacji prawnych w zakresie wyrównywania strat poniesionych przez byłych pracowników PGR, w związku z likwidacją sektora państwowego w rolnictwie. 13 . Organizowanie zadań z dziedziny kultury fizycznej i sportu. 14 . Prowadzenie innej działalności na rzecz środowisk po PGR. 15 . Tworzenie i realizowanie zadań z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000226485
  • e-mail: zwiazekpgr@op.pl
  • Telefon: 178529710w.2
  • Adres: UL. TRZEBOWNISKO 616A/10, 36-001 TRZEBOWNISKO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję