Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Hospicjum tworzy się w celu świadczenia aktów miłości bliźniego poprzez otoczenie chorych w terminalnym okresie choroby nowotworowej i innych chorób w stanie terminalnym wszechstronną opieką medyczną, duchową, psychologiczną i społeczną. Hospicjum otacza również rodziny opieką duchową, psychologiczną i społeczną. Celem tej opieki jest umożliwienie chorym najpełniejszego przeżycia terminalnego okresu choroby poprzez leczenie objawowe, pielęgnację oraz towarzyszenie im i ich rodzinom w trudnej drodze cierpienia jaką razem przechodzą. Hospicjum prowadzi nieodpłatnie dla osób korzystających ze świadczeń działalność statutową w następującym zakresie PKD: Działalność szpitali, 86.10 .Z, Praktyka lekarska ogólna, 86.21 .Z, Praktyka lekarska specjalistyczna, 86.22 .Z, Działalność fizjoterapeutyczna, 86.90 .A, Działalność pielęgniarek i położnych, 86.90 .C, Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowanej, 86.90 .E, Edukacja personelu medycznego i wolontariuszy w zakresie medycyny paliatywnej i hospicyjnej, 85.59 .B, Wydawanie książek, broszur i innych publikacji z zakresu promocji i ochrony zdrowia oraz promocji i ochrony wolontariatu, 58.11 .Z, Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana, 88.99 .Z.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję