Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Statutowym celem Klubu jest wyłącznie prowadzenie na rzecz ogółu społeczności, jednakże ze szczególnym uwzględnieniem członków Klubu, nieodpłatnej działalności pożytku publicznego w zakresie: 1 \) edukacji, 2 ) pozostałej opieki wychowawczej i społecznej bez zakwaterowania, 3 ) działalności stadionów i pozostałych obiektów sportowych, 4 ) pozostałej działalności związanej ze sportem, 5 ) pozostałej działalności rekreacyjnej, gdzie indziej nie sklasyfikowanej 6 ) działalności związanej z poprawą kondycji fizycznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję