Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) promocja sztuki i kultury oraz promocja ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w kraju i zagranicą, 2 ) kształtowanie i rozwój świadomości kulturalnej społeczeństwa, w tym edukacja kulturalna, 3 \) upowszechnienie nowatorskich postaw artystycznych i wspieranie różnych form aktywności twórczej 4 \) popularyzacja i rozwijanie nowych metod edukacji kulturalnej, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży oraz osób niepełnosprawnych, 5 \) promocja osób szczególnie uzdolnionych w różnych dziedzinach sztuki, 6 ) propagowanie działalności w zakresie ochrony dóbr kultury i sztuki oraz dziedzictwa narodowego, poprzez tworzenie nowych miejsc oraz rewitalizacje i adaptacje obiektów zabytkowych na potrzeby sztuki i kultury o charakterze społecznym 7 \) zakup, rekonstrukcja, adaptacja, dla potrzeb kulturalnych, zabytków, 8 \) budowa nowych obiektów dla potrzeb kulturalnych 9 \) tworzenie kolekcji dzieł, sztuki oraz konserwacja dzieł 10 ) skupianie wokół idei fundacji twórców, krytyków i miłośników sztuki, przedstawicieli nauki, przedsiębiorców i działaczy sfery kultury w kraju i za granicą, 11 \) podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, 12 \) wspomaganie rozwoju dziedzin sztuki filmowej i piśmiennictwa, 13 ) rozwój dialogu międzykulturowego,

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję