Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) rozbudzanie życia duchowego ludzi, szczególnie członków Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Polsce oraz towarzyszenie im w codziennym życiu. 2 ) działanie w celu poprawy warunków i jakości życia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. 3 ) współdziałanie ze społecznościami lokalnymi w inicjowaniu, ożywianiu i rozwijaniu edukacyjnych, kulturalnych, społecznych i charytatywnych programów opartych na autorytecie chrześcijańskich wartości. 4 ) motywowanie do zaangażowania we własnym środowisku, rozwijania zdolności i podnoszenia kwalifikacji. 5 ) tworzenie i wdrażanie projektów, metod i materiałów dla realizacji celów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję