Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Prowadzenia wszechstronnej działalności zmierzającej do zrównoważonego rozwoju Regionu Dolnego Śląska i wrocławskich osiedli, w szczególności osiedli Swojczyce, Strachocin, Wojnów oraz poprawy warunków życia ich mieszkańców. 2 .Utworzenia i wspierania: - klubów sportowych, - przedszkoli i szkół, - Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży, - Ośrodków Kultury, - sieci komputerowej, - lokalnej rozgłośni radiowo-telewizyjnej, - biura aktywizacji zawodowej, - ośrodka rehabilitacji, a w szczególności rehabilitacji powypadkowej i terapii zajęciowej, - Centrum Edukacji Ekologicznej, - innych powołanych do realizacji celów Fundacji jednostek organizacyjnych Fundacji. 3 . Udzielanie pomocy i poparcia przedsięwzięciom służącym poprawie kultury fizycznej. 4 . Działanie na rzecz rozwoju życia kulturalnego, gospodarczego. 5 . Działanie na rzecz ochrony środowiska, a w szczególności promocji odnawialnych źródeł energii i budownictwa energooszczędnego. 6 . Działanie na rzecz osób niepełnosprawnych. 7 . Organizowanie działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa publicznego, porządku oraz przeciwdziałanie patologiom społecznym. 8 . Pomaganie dzieciom i młodzieży wybitnie uzdolnionej. 9 . Działanie na rzecz poprawy startu życiowego dzieci i młodzieży. 10 . Organizowanie działań służących ochronie dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego. 11 . Prowadzenie działalności gospodarczej dla uzyskania środków majątkowych i niemajątkowych zmierzających do urzeczywistnienia celów Fundacji z przeznaczeniem tych środków na te cele. 12 . Nawiązywanie kontaktów i współpracy w ramach działań na rzecz integracji europejskiej. 13 . Realizowanie wszelkich niewymienionych wyżej działań mających na celu dobro mieszkańców Wrocławia i Regionu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję