Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Działanie na rzecz osób niepełnosprawnych 2 . Działanie na rzecz edukacji, oświaty i wychowania, 3 . Rozwijanie krajoznawstwa oraz organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży 4 . Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu 5 . Pomoc w działalności ekologicznej i ochrony przyrody 6 . Przeciwdziałanie patologiom społecznym 7 . Działanie na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000224247
  • e-mail: razem.blizej@gmail.com
  • Telefon: 796767389
  • Adres: UL. ARMII KRAJOWEJ 2, 56-300 MILICZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję