Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działalności statutowej Fundacji jest prowadzenie centrum ochrony historycznego krajobrazu kulturowego Dolnego Śląska, przede wszystkim Kotliny Jeleniogórskiej i Przedgórza Sudeckiego przez wspieranie działalności kulturalnej, oświatowej i społecznej prowadzonej na rzecz dbania o ochronę zabytków, walorów przyrody i krajobrazu kulturowego oraz rekonstrukcja i zachowanie obiektów historycznych i krajobrazowo- przyrodniczych Regionu, przywracanie lub ochrona wartości przyrodniczych i krajobrazowych, uatrakcyjnienie i ożywienie obszarów Regionu poprzez podnoszenie walorów turystycznych w oparciu o wartości kulturowe i przyrodniczo-krajobrazowe, promowanie działalności zmierzającej do rozwoju społeczno-kulturalnego Regionu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję