Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Centrum Ochotników Cierpienia realizuje charyzmatyczną wizję księdza prałata Luigi No01c0arese, według której cierpienie złożone w ofierze przez człowieka chorego jest uczestnictwem w paschalnym misterium Chrystusa i czyni go apostołem, to znaczy przykładem i proroczym znakiem pomagającym odkryć wartość wszelkich form cierpienia obecnych w ludzkim życiu. Celem Centrum jest kształtowanie dojrzałych postaw chrześcijańskich w duchu wartości Ewangelii, zgodnie z zasadami katolickiej nauki społecznej. Celem jest także prowadzenie działalności pożytku publicznego poprzez: - szerzenie idei integracji osób niepełnosprawnych ze zdrowymi, - podejmowanie inicjatyw społecznych mających na celu wszechstronną pomoc osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom i opiekunom, - prowadzenie działalności charytatywnej, - prowadzenie działalności rehabilitacyjnej, - prowadzenie działalności wydawniczej, - działalność na rzecz osób niepełnosprawnych w zakresie aktywizacji i zatrudnienia, - przeciwdziałanie patologii i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych w ich środowisku. - prowadzenie działalności w zakresie edukacji, nauki, oświaty, sportu, kultury i wychowania oraz promocji i ochrony zdrowia. - nawiązywanie, rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami integrującej się Europy, w szczególności pomiędzy środowiskiem osób niepełnosprawnych oraz rozwijanie wiedzy w tym zakresie. - promocję i organizację wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję