Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia imieniem Romana Maciejewskiego, 64-100 Leszno ulica Wałowa 3 : 1 . Rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw działań sprzyjających rozwojowi dzieci. 2 . Wytwarzanie atmosfery zaufania i szacunku do sztuki. 3 . Wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują działania.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000219986
  • e-mail: psmleszno@wp.pl
  • Telefon: 655207473
  • Adres: UL. WAŁOWA, 64-100 LESZNO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję