Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Filip Kmieciak

Nasza strona www: uratujmyzycie.org.pl

Filip Kmieciak
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem statutowym Stowarzyszenia Uratujmy Życie jest zbieranie funduszy na badania związane z choroba Sanfilippo i innymi chorobami rzadkimi, wspieranie badań naukowychnad specyfika choroby, jej przebiegiem i innowacyjnymi metodami leczenia, pomoc finansowa oraz materialna dla rodzin dotknietych chorobami rzadkimi oraz organizowanie i wspieranie inicjatyw w zakresie rozwoju chirurgii tz. zakup, konserwacja, naprawa aparatury diagnostyczno - leczniczej a także wspieranie działalności naukowo - szkoleniowej dla podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję