Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) Wspieranie rozwoju nauki, edukacji, oświaty i wychowania, b\) upowszechnianie kultury, sztuki i tradycji narodowych oraz regionalnych, c\) dbanie o rozwój kultury fizycznej i sportu oraz propagowanie krajoznawstwa i czynnego wypoczynku dzieci i młodzieży, d) integrowanie młodzieży z różnych środowisk społecznych, kulturowych i osób niepełnosprawnych oraz pomoc społeczna na rzecz młodzieży i ich rodzin, e) promowanie zdrowego stylu życia oraz konieczności dbania o swoje zdrowie, f\) promowanie idei integracji europejskiej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000219768
  • www: www.swdw.pl
  • e-mail: swdw@op.pl
  • Telefon: 664321647
  • Adres: UL. JANA 2, 32-300 OLKUSZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję