Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe stowarzyszenia: - opieka nad artystycznie uzdolnionymi dziećmi i młodzieżą, - kształtowanie i rozwijanie osobowości dzieci poprzez aktywność twórczą i ruchową, - rozbudzanie i aktywizowanie pragnienia uczenia się i poznawania, - wdrażanie do argumentowania w celu wyjaśniania własnych upodobań i wyborów, - krzewienie kultury żywego słowa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz poza jej granicami, - współpraca z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi, - organizowanie różnorodnych spotkań o charakterze artystycznym: festiwal, koncert, wystawa, wernisaż, warsztaty artystyczne na terenie RP i poza jej granicami, - organizowanie komercyjnych imprez artystycznych z możliwością ich sprzedaży, - nagrywanie i kolportowanie płyt, kaset oraz innych nagrań audio-01c0ideo, promujących twórczość członków stowarzyszenia, - nagrywanie i kolportowanie płyt, kaset oraz innych nagrań audio-01c0ideo promujących imprezy artystyczne organizowane przez Stowarzyszenie, - ścisła praca z mediami - tak na terenie kraju, jak i za granicą, - prowadzenie działalności reklamowej, wydawniczej, - propagowanie ekologii, ochrony zdrowia, moralności społecznej oraz praw i wolności innych osób - zgodnie z Konstytucją RP, we wszelkich działaniach Stowarzyszenia, - świadczenie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, - współpraca z innymi stowarzyszeniami artystycznymi w celu osiągnięcia wyników ze wspólnie podjętych działań. - organizowanie zajęć, koncertów, konkursów, spektakli, warsztatów, wystaw dotyczących profilaktyki uzależnień - organizowanie letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży • tworzenie autorskich spektakli, teatralnych, muzycznych, musicalowych, kabaretowych, koncertów, montaży literacko-muzycznych i ich sprzedaż oraz komercyjną dystrybucję

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję