Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zasadniczym celem stowarzyszenie jest prowadzenie działalności statutowej na rzecz ogółu społeczności i kształtowanie dojrzałych chrześcijan oraz uczestniczenie we wspólnocie i misji kościoła przez upowszechnianie katolickich wartości i zasad we wszystkich dziedzinach życia, zwłaszcza społecznego i kulturalnego. Do zadań organizacji należy: 1 . organizowanie życia osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom i opiekunom; 2 . podejmowanie wszelkich inicjatyw społecznych i gospodarczych mających na celu wszechstronna pomoc niepełnosprawnym, ich rodzinom i opiekunom; 3 . prowadzenie działalności charytatywnej; 4 . niesienie pomocy rodzino osób niepełnosprawnych, w których występuje zjawisko uzależnień alkoholowych oraz innych patologii społecznych; 5 . szerzenie wiedzy religijnej, prawd wiary, zasad moralnych; 6 . szerzenie nauki kościoła oraz wprowadzenie jej w życie; 7 . ochrona i promocja zdrowia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję