Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym celem działalności jest udzielanie pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji. Jednostka działa w sposób charytatywny, pomaga rodzinom w kryzysowej sytuacji oraz samotnym matkom z dziećmi. Jednym z celów jest przeciwdziałanie patologiom oraz wykluczeniem społecznym. Działanie na rzecz osób niepełnosprawnych. Pomoc ofiarom klęsk żywiołowych. Organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000218340
  • e-mail: judymkolaczkowo@tlen.pl
  • Telefon: 523849526
  • Adres: UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 35/-, 89-200 KOŁACZKOWO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję