Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PROWADZENIE MUZEUM CZYNU ZBROJNEGO W KRAKOWIE, W TYM ORGANIZOWANIE WYSTAW, SPOTKAN Z WETERANAMI, LEKCJI HISTORII I POPULARYZOWANIE W TEN SPOSÓ0011 WSRÓD OGÓŁU OBYWATELI WIEDZY NA TEMAT SZEROKO ROZUMIANEGO CZYNU ZBROJNEGO DZIAŁALNOSC HISTORYCZNYCH MIEJSC I BUDYNKÓW ORAZ PODOBNYCH ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH - PROWADZENIE MUZEUM CZYNU ZBROJNEGO W KRAKOWIE, W TYM ORGANIZOWANIE WYSTAW, SPOTKAN Z WETERANAMI, LEKCJI HISTORII I POPULARYZOWANIE W TEN SPOSÓ0011 WSRÓD OGÓŁU OBYWATELI WIEDZY NA TEMAT MIEJSC ZWIAZANYCH Z SZEROKO ROZUMIANYM CZYNEM ZBROJNYM. WYDAWANIE PUBLIKACJI POPULARYZUJACYCH WIEDZE NA TEMAT CZYNU ZBROJNEGO, OSÓB ORAZ MIEJSC Z NIM ZWIAZANYCH. ORGANIZOWANIE SPOTKAN, ODCZYTÓW, PRELEKCJI, LEKCJI I INNYCH DZIAŁAN MAJACYCH NA CELU POPULARYZOWANIE TEJ WIEDZY WSRÓD OGÓŁU OBYWATELI DZIAŁALNOSC ARCHIWÓW - PROWADZENIE ZBIORU DOKUMENTÓW PRZEKAZYWANYCH PRZEZ OSOBY PRYWATNE DOTYCZACYCH CZYNU ZBROJNEGO, OSÓB ORAZ MIEJSC Z NIMI ZWIAZANYCH. WYDAWANIE CZASOPISM I POZOSTAŁYCH PERIODYKÓW - WYDAWANIE ZESZYTÓW HISTORYCZNYCH POPULARYZUJACYCH WIEDZE NA TEMAT CZYNU ZBROJNEGO, OSÓB ORAZ MIEJSC Z NIM ZWIAZANYCH

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję