Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

DO CELÓW STOWARZYSZENIA NALEZY: A. NOWOCZESNE I PROFESJONALNE SZKOLENIE KADRY ZAWODNICZEJ W DZIEDZINIE SPORTOWEJ NARCIARSTWA ALPEJSKIEGO - CARVINGU; B. INTEGROWANIE KADRY ZAWODNICZEJ I PROFESJONALNA POMOC WSZYSTKIM ZAWODNIKOM NA DRODZE DO OSIAGANIA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO; C. PRZYGOTOWYWANIE PLANÓW TRENINGOWYCH OBEJMUJACYCH PRZEPROWADZANIE BADAN LEKARSKICH, WYDOLNOSCIOWYCH, WYWIADÓW I SONDAZY Z ZAWODNIKAMI; D. WSPÓLNE Z ZAWODNIKAMI USPRAWNIANIE ORGANIZACYJNE PROCESU TRENINGOWEGO; E. KRZEWIENIE KULTURY FIZYCZNEJ WŚRÓD OGÓŁU SPOŁECZNOŚCI TJ.: DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NA TERENIE DZIAŁANIA KLU0c068 ORAZ WYCHOWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY PRZEZ PROPAGOWANIE CARVINGU JAKO DYSCYPLINY SPORTOWEJ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję