Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest działalność na rzecz społecznie i gospodarczo użytecznych celów, w sferze pożytku publicznego, w szczególności w zakresie: 1 . Ochrony zdrowia, pomocy społecznej i rehabilitacji osób niepełnosprawnych. 2 . Edukacji, kultury, tradycji, kultury fizycznej i sportu. 3 . Programów naukowo - badawczych, oświaty, edukacji i wychowania. 4 . Poprawy infrastruktury cywilizacyjnej regionu. 5 . Ekologii i ochrony dziedzictwa przyrodniczego. 6 . Turystyki i krajoznawstwa; 7 . Prac społecznych. 8 . Ochrony praw człowieka. 9 . Promocji i organizacji wolontariatu. 10 . Działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję