Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele działania Fundacji na Rzecz Rozwoju i Promocji Sztuki Współczesnej PAUZA, które określa statut w 0391 5 , zostały określone w akcie notarialnym z 17 czerwca 2004 r. i zawarte w postanowieniu Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000216423 z dnia 02.09.2004 r. Fundacja została ustanowiona dla realizacji następujących celów: 1 . Fundacja powstała, aby promować i wspierać sztukę współczesną, jej twórców oraz wszystkie technologie służące jej prezentowaniu. Jej działania będą zmierzały do szerzenia idei humanizmu i propagowania postaw tolerancji w wielokulturowym społeczeństwie jednoczącej się z Europą Rzeczypospolitej Polskiej. W szczególności do celów Fundacji należą: a) Działanie na rzecz rozwoju sztuki współczesnej oraz wspieranie nowych prądów kulturowych. b) Budowanie pomostów kulturowych umożliwiających społeczeństwu poznanie bogactwa światowego dorobku kulturowego i swobodną wymianę doświadczeń twórczych, artystycznych pomiędzy różnymi regionami świata. c) Wspieranie działań artystycznych propagujących idee humanizmu i tolerancji z uwzględnieniem tradycji mniejszości narodowych, religijnych i etnicznych. d) Działania edukacyjne umożliwiające artystom zdobywanie doświadczenia, doskonalenie warsztatu twórczego i umiejętności prowadzenia dialogu z odbiorcami sztuki, a także pozwalające na systematyczne rozszerzanie świadomości i wrażliwości społeczeństwa na sztukę. e) Wspieranie wyróżniających się twórców sztuki współczesnej na każdym etapie procesu powstawania dzieła. f) Promocja Krakowa, Małopolski, Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonej Europie i na całym świecie. g) Działalność na rzecz dobra publicznego w dziedzinie ekologii, turystyki, nauki, edukacji, praw człowieka i innych ważnych potrzeb społecznych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję