Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

celem JDP jest bezinteresowna pomoc bliźnim, osobom w podeszłym wieku, chorym, niepełnosprawnym i cierpiącym, w szczególności: a) ratownictwo medyczne oraz ochrona ludności; b) wspieranie ofiar wypadków i klęsk żywiołowych; c\) pomoc socjalna, w tym poradnictwo rodzinne oraz poradnictwo dla osób uzależnionych; d) wspieranie ochrony zdrowia i propagowanie zdrowego trybu życia; e) działalność dydaktyczna i wychowawcza, skierowana na wspieranie indywidualnego rozwoju dzieci i młodzieży oraz na wychowanie w szacunku do drugiego człowieka; f) działalność charytatywna; g) prowadzenie stacjonarnych placówek pielęgnacji osób chorych i w podeszłym wieku; h\) prowadzenie stacjonarnej i ambulatoryjnej opieki paliatywnej, poradnictwa w zakresie leczenia bólu oraz specjalistycznej opieki pielęgniarskiej; i) wspieranie członkostwa w ochotniczej straży pożarnej, kultury fizycznej i sportu oraz prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej i rozrywkowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję