Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Główną misją Stowarzyszenia jest organizowanie wymiany kulturalnej, naukowo technicznej i gospodarczej pomiędzy Wschodem a Zachodem oraz niesienie pomocy Polonii na Wschodzie - na obszarze byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich. Ponadto celem działań Stowarzyszenia jest: - zaspokajanie potrzeb naukowo-technicznych, bytowo-socjalnych i kulturalnych społeczności lokalnych, - inicjowanie, koordynowanie i prowadzenie wszelkich działań na rzecz szeroko pojmowanej ochrony środowiska oraz podejmowanie różnorodnych działań zmierzających do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństw.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję