Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) Wspieranie działalności środowiska harcerskiego w II L.O. im. St. 0dtorego w Warszawie, posiadającego długie sięgające lat dwudziestych 00790079 wieku tradycje 035ePomarańczarni". b) Rozwój turystyki i krajoznawstwa, w szczególności w środowiskach harcerskich. c\) Organizacja i pomoc w tworzeniu bazy turystycznej, rozumianej jako zespół obiektów wykorzystywanych do celów turystyczno- krajoznawczych. d\) Organizacja obozów, zimowisk, rajdów, wycieczek i innych form turystyki, krajowych i zagranicznych. e) Popieranie działań służących ochronie środowiska naturalnego. f) Popieranie przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych w środowiskach harcerskich i turystycznych. g) Popieranie działań służących ochronie zabytków.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję