Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Klubu jest realizacja zadań w następujących sferach zadań publicznych: 1 ) nauki, edukacji, oświaty i wychowania; 2 ) wypoczynku dzieci i młodzieży; 3 \) kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji; 4 \) upowszechniania kultury fizycznej i sportu; 5 \) turystyki i krajoznawstwa; 6 ) ochrony zdrowia i pomocy społecznej; 7 ) działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych; 8 ) porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałania patologiom społecznym; 9 \) promocji i organizacji wolontariatu; 10 ) aktywizacji środowiska społecznego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję