Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Stowarzyszenia jest: - świadczenie pomocy prawnej, materialnej i społecznej dla dzieci i młodzieży chorych na cukrzycę i ich rodzin, - reprezentowanie członków Stowarzyszenia wobec władz państwowych i samorządowych, Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawach świadczeń zdrowotnych, - dbanie o jakość leczenia cukrzycy wśród dzieci i młodzieży, aby spełniała najwyższe standardy światowe , a koszty leczenia chorego nie przewyższały możliwości finansowych rodziny, - świadczenie pomocy w pozyskiwaniu leków, sprzętu medycznego dla członków Stowarzyszenia, - organizowanie różnych form rehabilitacji, leczenia i wypoczynku dla dzieci i młodzieży, -prowadzenie działalności edukacyjnej dla chorych i ich rodzin , a także informacyjnej o cukrzycy jako chorobie cywilizacyjnej oraz o problemach ludzi chorych na cukrzycę.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję