Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

PODSTAWOWE CELE: Działalność na rzecz ochrony zdrowia SZCZEGÓŁOWE CELE: -sprawowanie funkcji organu założycielskiego, prowadzącego i kontrolnego nad Warsztatem Terapii Zajęciowej, -działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, chorych, wymagających pomocy, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, -promocja i ochrona zdrowia, -działanie mające na celu zapewnienie osobom potrzebującym opieki oraz rehabilitacji społecznej i leczniczej, -działanie na rzecz poprawy warunków życia osób chorych i ich rodzin, -pozyskiwanie środków, w tym również środków z Unii Europejskiej, na działalność statutową Stowarzyszenia "NADZIEJA", -oraz inne działania mające na celu ochronę zdrowia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję