Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celem stowarzyszenia jest pomoc społeczna w szerokim zakresie w tym głównie kompleksowa i wszechstronna pomoc osobom niepełnosprawnym, a w szczególności dzieciom i młodzieży, ich rodzicom,opiekunom i specjalistom. 2 . Integracja osób niepełnosprawnych z resztą społeczeństwa poprzez ochronę i promocję zdrowia, naukę, edukację, oświatę i wychowanie. 3 . Wszechstronne wsparcie osób i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. 4 . Przeciwdziałanie patologiom społecznym. 5 . Promocja i organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję